Menü Kapat

Taşınıyoruz Kitabı Çıktı!

Multibem Yayınları’nın yepyeni kitabı “Taşınıyoruz” raflarda yerini aldı. “Taşınıyoruz” kitabı okuyucalarını bekliyoruz. Çocuklarınız için en doğru tercih olarak Multibem Yayınları’nın yeni kitabı “Taşnıyoruz” çocuk kitabının konusu nedir?

“Taşınıyoruz” Kitabının Konusu Nedir?

Taşınmak ne anlama geliyor? Bir valize sığacak kadar eşya taşımak mı yoksa küvet ve lavabolar dahil mi? Bu hikaye doğup büyüdüğü evden başka bir eve taşınma sürecinde bir kız çocuğunun bu eylemi anlamlandırma çabasını anlatıyor.

“Taşınıyoruz” Kitabının Özellikleri Nelerdir?

Hikâye kitaplarımızın tamamı çift dilli olup aynı sayfada Türkçe – İngilizce metinlerle yazılmış ve tasarlanmıştır. İngilizce öğrenme sürecinde çok faydalı bir destekleyici kaynak olacaktır.

Yazar: Şeyma Göksay

Çizer: Ayşe Betül İşeri

Dil: Türkçe – İngilizce

Ebat: 24 x 22 cm

ISBN: 978-625-7278-07-2

Sayfa Sayısı: 32

Yaş: 4+

“Taşınıyoruz” Kitabı Kaç Yaş için Uygundur?

“Taşınıyoruz” kitabı çocuk kitabı olarak raflarda yerini almıştır. Kitap 4 yaşındaki ve 4 yaşından büyük çocuklar için uygundur.

Multibem Kitaplarını Nereden Tedarik Edebilirim?

Kitabı tedarik etmek için Multibem Kitap Parkımıza gelebilir, multibemkitap.com internet adresimizden bu bağlantıya tıklayarak edinebilirsiniz. Aynı zamanda seçili Multibem kitaplarını e-bebek mağazalarına gidip inceleyebilir, idefix ve D&R internet mağazalarından satın alabilirsiniz. E-bebek mağazalarında bulunan kitaplarımıza bu bağlantıdan ulaşabilir ve idefix ile D&R mağazaları ile ilgili haberimize bu yazımızdan ulaşabilirsiniz.

What is “We Are Moving” About?

What is moving? It is just takin your things with you in a suitcase; or are the sinks and the bathtub going, too? This is the story of a little girl trying to make sense of moving from her childhood home.

Taşınıyoruz Çocuk Kitabı
Taşınıyoruz Çocuk Kitabı ile Çocuğunuz Taşınma ile ilgili eylemleri anlamlandıracak! Hemen Sipariş verin!

İlgili Yazılar