Menü Kapat

Çocuklarda Duygu Derinliği İncelemesi

Çocuklarda Duygu Derinliği Kitabı Nedir?

Anne rehberi, ebeveyn rehberi eğitimciler ve ebeveynler için etkinlik tadında hazırlanmıştır. Duygu derinliği bir bireyin duygusunun, mantığının ve eylemlerinin aynı ahenkte olması anlamına gelir. Bu uyumu yakalamak için çocuklara erken yaşlarda hangi davranışları hangi yollarla kazandırmalıyız? Onların yetişkin bireyler olduklarında nezaket sahibi, yardımsever, sevecen ve paylaşımcı olmalarının hayali, şansa bırakılacak veya kendiliğinden gelişebilecek bir beceri değildir. Değil mi ki bu hayallerdir bizi hayata bağlayan?

Biz de siz sevgili eğitimciler ve ebeveynlerle bu gerçeğin pesinden koşmak istiyoruz. Bu sayede çocuklarımızın daha duyarlı bireyler olma çabasında olacağına inanıyoruz.

Kitabımızı temin etmek için lütfen tıklayınız.

Multibem Kitaplarını Nereden Tedarik Edebilirim?

Kitabı tedarik etmek için Multibem Kitap Parkımıza gelebilir, multibemkitap.com internet adresimizden bu bağlantıya tıklayarak edinebilirsiniz. Aynı zamanda seçili Multibem kitaplarını e-bebek mağazalarına gidip inceleyebilir, idefix ve D&R internet mağazalarından satın alabilirsiniz. E-bebek mağazalarında bulunan kitaplarımıza bu bağlantıdan ulaşabilir ve idefix ile D&R mağazaları ile ilgili haberimize bu yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Multibem Nedir?

Multibem ailesi olarak öğrenmenin hayat felsefesine dönüşecek bir motivasyon olması gerektiği kanaatindeyiz. Bu amaç doğrultusunda çocukların ellerinden tutma gayreti içerisindeyiz. Aslında çocukların içlerinde var olan iyilik, yetenek, mutluluk ve bilgi tohumlarını yeşertmeyi hayal ediyoruz. Eğitim, yayıncılık ve danışmanlık alanlarındaki tecrübemizi günden güne geliştirme arzusuyla hiç durmadan çalışmaya devam ediyoruz.

İlgili Yazılar