Menü Kapat

D&R ve Idefix İnternet Mağazalarındayız!

Multibem okuyucularına, tüm annelere ve çocuklara müjde! Artık Multibem ürünlerinin tamamı D&R ve Idefix internet mağazalarında! Çocuklarınız için en uygun ürünleri multibemkitap.com, D&R ve Idefix mağazalarından alabilirsiniz!

Multibem Ürünlerine en uygun fiyatlarla ve en güncel ürünlere ulaşmak için multibemkitap.com adresini ziyaret edebilir, alışverişinizi güvenle yapabilirsiniz!

Idefix internet mağazası üzerinden Multibem Ürünlerini satın almak için bu bağlantıya tıklayabilirsiniz.

D&R internet mağazası üzerinden Multibem Ürünlerini satın almak için bu bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Multibem Nedir?

Multibem ailesi olarak öğrenmenin hayat felsefesine dönüşecek bir motivasyon olması gerektiği kanaatindeyiz. Bu amaç doğrultusunda çocukların ellerinden tutma gayreti içerisindeyiz. Aslında çocukların içlerinde var olan iyilik, yetenek, mutluluk ve bilgi tohumlarını yeşertmeyi hayal ediyoruz. Eğitim, yayıncılık ve danışmanlık alanlarındaki tecrübemizi günden güne geliştirme arzusuyla hiç durmadan çalışmaya devam ediyoruz.

Multibem Eğitim Felsefesi Nedir?

MULTİBEM, ‘Erken Çocukluk Eğitim Programı’ adı altında Türkiye’nin ilk ve tek özgün okul öncesi eğitim programını geliştirmiş, aynı zamanda ‘MULTİBEM 5D’ programı ile ilköğretimde yeni bir açınım getirmiştir. Proje ve sistem okullarına eğitim programlarının danışmanlığı vermektedir. Program dünyanın birçok ülkesinde ve Türkiye’nin farklı illerinde uygulanmaktadır.

Multibem Yayınlarının İçerikleri Nedir?

Multibem Yayınları’nın tüm içerikleri, çocuğun gelişim özellikleri ve ihtiyaçlarına uygun olarak hazırlanmıştır. Multibem Yayınları, içerikler hazırlanırken yazar, çizer, editör, tasarımcı, grafiker, pedagog ve psikologların, yani tüm yayın ekibinin birlikteliği esas almaktadır.

Çocuklarınız için En Güzel Kitaplar için Doğru Adres : Multibem!

İlgili Yazılar