Menü Kapat

Ramazan Şehri Oyunu – Ücretsiz Ramazan Oyunu

Ramazan ayının yarısı geride kaldı. Artık aileleri ve çocukları bayramın getirdiği tatlı bir telaş sardı. Bu telaşede iftarlar, akraba ziyaretleri ve teravihler devam ederken çocuklarımızla ilgilenmeyi unutmayalım. Çocuklarımızın her şeyi oyunla çok daha verimli bir şekilde eğlenerek anladığı gerçeğine sıkı sıkı tutunarak onlarla oyunlar oynamaya, etkinlik ve aktiviteler yapmaya özen gösterelim. Bu hafta sizlerle paylaştığımız “Ramazan Şehri Oyunu“nu mutlaka çocuklarımızla birlikte değerlendirelim.

Ramazan Şehri Oyunu

Ramazan Şehri Oyunu
Çocuklarınızla oynayabileceğiniz Ramazan şehri oyunu. Ramazan Etkinliği


Ramazan Şehri Oyunu Ücretsiz PDF İndir

Ramazan Şehri Oyunu

Ramazan Ayı Kitap Ayracı yapımı ücretsiz aktivite

Ücretsiz Ramazan Ayı Posteri

Eğer daha önce görmediyseniz bu ay sizlerle Multibem, ücretsiz Ramazan Ayı Posterini paylaşıyor. Tamamen ücretsiz olan bu posterde her gün neler yaptığınızı çocuklarınızla birlikte işaretleyebilir ve aynı zamanda Ramazan günlerini teker teker takip edebilirsiniz. Ücretsiz Ramazan Ayı posterini indirmek için aşağıdaki düğmeye tıklayın.

Ramazan’da Çocuklarla Okunabilecek Kitaplar

Multibem Yayınlarının hazırladığı ve Ramazanda en çok okunan kitapları sizin için derledik. Kitaplarımızı yazının üstündeki bağlantılara tıklayarak satın alımını yapabilirsiniz.

Hoş Geldin Ramazan – Merve Gülcemal

Karagöz ve Hacivat Ramazan Ormanında Hikaye Kitabı ve Kukla Oyunu – Aynur Bulut Coşkun

Bitmeyen Kek – Fatih Yağcı

Multibem Ramazan Ayı Kampanyaları

Ramazan ayı için yaptığımız paylaşımların birçoğuna Multibem Blog sayfamızdan ulaşabilir ve etkinlikleri ailecek yapabilirsiniz..

İlgili Yazılar