Menü Kapat

Ya Tutarsa – Nasreddin Hoca Kitabı 2. Baskı Çıktı!

Multibem Yayınları’nın çok satan kitaplarından Ya Tutarsa kitabı yenilenen baskı ile 2. baskı olarak raflarda yerini aldı! Bir Nasreddin Hoca hikayesi olarak çocuklara Nasreddin Hoca’nın göle maya çalmasını anlatan kitabımızı Multibem’den alabilirsiniz!

“Ya Tutarsa” Kitabının Konusu Nedir?

Nasrettin Hoca’nın hikâyelerini bizler okuyarak büyüdük. Peki ya çocuklarımız? Nasreddin Hoca kitabımız hepimizin severek okuduğu, hepimizin çok iyi bildiği günümüze kadar ulaşmış “Göle yoğurt mayalama” hadisesini anlatırken, bizleri Nasrettin Hoca’yla tanıştırıp sahip olduğu derin duyarlılıkları yeniden hatırlamamıza yardımcı olacak. Hikâye kitaplarımızın tamamı aynı sayfada Türkçe-İngilizce metinlerle tasarlanmıştır. Küçük çocuklara İngilizce metinleri okunarak farkındalık kazandırabilir. Büyük çocuklarda ise İngilizce öğrenme sürecinde kaynak olabilirler.

“Ya Tutarsa” Kitabının Özellikleri Nelerdir?

Hikâye kitaplarımızın tamamı çift dilli olup aynı sayfada Türkçe – İngilizce metinlerle yazılmış ve tasarlanmıştır. İngilizce öğrenme sürecinde çok faydalı bir destekleyici kaynak olacaktır.

Yazar: Semra Alkan
Çizer: Büşra Nur İslamoğlu
Sayfa Sayısı: 32
Ebat: 24 cm x 22 cm
ISBN: 978-605-9774-61-1
Dil: Türkçe – İngilizce

“Ya Tutarsa” Kitabı Kaç Yaş için Uygundur?

“Ya Tutarsa” kitabı, hikaye kitabı ve çocuk kitabı olarak raflarda yerini almıştır. Kitap 3 yaşındaki ve 3 yaşından büyük çocuklar için uygundur.

Multibem Kitaplarını Nereden Tedarik Edebilirim?

Kitabı tedarik etmek için Multibem Kitap Parkımıza gelebilir, multibemkitap.com internet adresimizden bu bağlantıya tıklayarak edinebilirsiniz. Aynı zamanda seçili Multibem kitaplarını e-bebek mağazalarına gidip inceleyebilir, idefix ve D&R internet mağazalarından satın alabilirsiniz. E-bebek mağazalarında bulunan kitaplarımıza bu bağlantıdan ulaşabilir ve idefix ile D&R mağazaları ile ilgili haberimize bu yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Ya Tutarsa Kitabı E-Bebek Mağazalarında Bulunmaktadır!

İlgili Yazılar