Menü Kapat

Bu Deve Neden Kızdı – Deve Kitabı 2. Baskı Çıktı!

Multibem Yayınları’nın çok satan kitaplarından Bu Deve Neden Kızdı? kitabı yenilenen baskı ile 2. baskı olarak raflarda yerini aldı! Bir Deve kitabı hikayesi olarak çocuklara Peygamber sevgisini ve Peygamber’in hayvanlara olan sevgisini anlatan kitabımız sizleri bekliyor!

“Bu Deve Neden Kızdı?” Kitabının Konusu Nedir?

Hayvan sevgisinin ve onlara olan merhametin en güzel örneğini göreceğimiz “Bu Deve Neden Kızdı?” kitabımızı çocuklarımıza okurken,bizler de yeniden gözden geçireceğiz hayvanlara olan sevgimizi ve merhametimizi…
Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed (sav)’in sevgi, merhamet ve nezaketini hissedeceğimiz bu kitapta; “Develerin hörgüçleri neden var, doğar doğmaz yürürler mi?” gibi develer ile ilgili çocuklarımızın merak ettiği birçok soruyu da cevaplamış olacağız.

“Bu Deve Neden Kızdı? ” Kitabının Özellikleri Nelerdir?

Hikâye kitaplarımızın tamamı çift dilli olup aynı sayfada Türkçe – İngilizce metinlerle yazılmış ve tasarlanmıştır. İngilizce öğrenme sürecinde çok faydalı bir destekleyici kaynak olacaktır.

Yazar: Elif SANTUR
Çizer: Esra Özlem BALCI
Dil: Türkçe – İngilizce

“Bu Deve Neden Kızdı?” Kitabı Kaç Yaş için Uygundur?

“Bu Deve Neden Kızdı?” kitabı, hikaye kitabı ve çocuk kitabı olarak raflarda yerini almıştır. Kitap 4 yaşındaki ve 4 yaşından büyük çocuklar için uygundur. Deve Kitabı olarak da çocuklarınıza sunabileceğiniz kitap ile çocuğunuz hayvan sevgisini özümsemiş olacaktır.

Multibem Kitaplarını Nereden Tedarik Edebilirim?

Kitabı tedarik etmek için Multibem Kitap Parkımıza gelebilir, multibemkitap.com internet adresimizden bu bağlantıya tıklayarak edinebilirsiniz. Aynı zamanda seçili Multibem kitaplarını e-bebek mağazalarına gidip inceleyebilir, idefix ve D&R internet mağazalarından satın alabilirsiniz. E-bebek mağazalarında bulunan kitaplarımıza bu bağlantıdan ulaşabilir ve idefix ile D&R mağazaları ile ilgili haberimize bu yazımızdan ulaşabilirsiniz.

İlgili Yazılar