Menü Kapat

Multibem Trendyol Mağazası Yayında!

Multibem okuyucularına, tüm annelere ve çocuklara müjde! Artık Multibem ürünlerine Multibem Trendyol mağazasından da ulaşabileceksiniz! Seçili kitaplarımızın bulunduğu Trendyol mağazamız ile artık Çocuk hikaye kitapları, çocuk kitapları, hikaye kitapları ve çocuk oyunlarına rahat bir şekilde ulaşabilecek ve güvenle alışverişinizi yapabileceksiniz!

Multibem Çocuk Kitapları

Multibem Çocuk Kitapları, çocuklar için özenle hazırlanmış olup ekibimiz bünyesinde zevkle ve sevgiyle çalışan AR-GE ekibimiz tarafından, çocuklarımız için özenle ve titizlikle hazırlanmış kitaplarımızdır. Tüm kitaplarımız pedagog onayından geçerek hazırlanmış olup çocuklarımıza en güzel eseri sunmak amaçlanmaktadır. Çocuk hikayelerimizin birçoğu Türkçe – İngilizce olarak çift dille yazılmıştır. Hikaye kitaplarımızı temin etmek için hemen Multibem mağazalarını ziyaret edebilirsiniz!

Multibem Trendyol Mağazası

Multibem Trendyol mağazaasına, Trendyol Çocuk Kitapları ve Trendyol Çocuk oyunları gibi ürünlere ulaşmak için bu bağlantıya tıklamanız yeterli! Hemen tıklayın Multibem ürünlerini güvenle sipariş edin!

Multibem Nedir?

Multibem ailesi olarak öğrenmenin hayat felsefesine dönüşecek bir motivasyon olması gerektiği kanaatindeyiz. Bu amaç doğrultusunda çocukların ellerinden tutma gayreti içerisindeyiz. Aslında çocukların içlerinde var olan iyilik, yetenek, mutluluk ve bilgi tohumlarını yeşertmeyi hayal ediyoruz. Eğitim, yayıncılık ve danışmanlık alanlarındaki tecrübemizi günden güne geliştirme arzusuyla hiç durmadan çalışmaya devam ediyoruz.

Multibem Eğitim Felsefesi Nedir?

MULTİBEM, ‘Erken Çocukluk Eğitim Programı’ adı altında Türkiye’nin ilk ve tek özgün okul öncesi eğitim programını geliştirmiş, aynı zamanda ‘MULTİBEM 5D’ programı ile ilköğretimde yeni bir açınım getirmiştir. Proje ve sistem okullarına eğitim programlarının danışmanlığı vermektedir. Program dünyanın birçok ülkesinde ve Türkiye’nin farklı illerinde uygulanmaktadır.

Multibem Yayınlarının İçerikleri Nedir?

Multibem Yayınları’nın tüm içerikleri, çocuğun gelişim özellikleri ve ihtiyaçlarına uygun olarak hazırlanmıştır. Multibem Yayınları, içerikler hazırlanırken yazar, çizer, editör, tasarımcı, grafiker, pedagog ve psikologların, yani tüm yayın ekibinin birlikteliği esas almaktadır.

Çocuklarınız için En Güzel Kitaplar için Doğru Adres : Multibem!

Multibem Kitaplarını Nereden Tedarik Edebilirim?

Kitabı tedarik etmek için Multibem Kitap Parkımıza gelebilir, multibemkitap.com internet adresimizden bu bağlantıya tıklayarak edinebilirsiniz. Aynı zamanda seçili Multibem kitaplarını e-bebek mağazalarına gidip inceleyebilir, idefix ve D&R internet mağazalarından satın alabilirsiniz. E-bebek mağazalarında bulunan kitaplarımıza bu bağlantıdan ulaşabilir ve idefix ile D&R mağazaları ile ilgili haberimize bu yazımızdan ulaşabilirsiniz.

İlgili Yazılar