Menü Kapat

Evde Multibem 2021 Kayıtları Başladı! Ebeveyn Koçluğu Kayıtları!

İlk defa aileler ile 2020 yılında buluşan Evde Multibem, 2021 yılında yine ailelerle buluşacak! 2020-2021 sezonunda ailelere anne-çocuk koçluğu veren Evde Multibem, 2021-2022 sezonunda da hız kesmeden devam ediyor. Evde Multibem Nedir? Anne Koçluğu Nedir? Ebeveyn Koçluğu çocuklara ve ailelere ne katar? Evde Multibem, Anne Koçluğu Eğitimine Nereden Başvurabilirim? Anne Koçluğu ne katar? Ebeveyn Koçluğu başvuru nasıl yapılır?

Evde Multibem 2021 Başvurusu Nasıl Yapılır?

Evde Multibem – Ebeveyn Koçluğu 2021 Yılında kayıtlarını multibemkitap.com üzerinden alacaktır. 3 yaşındaki çocuklar, 4 yaşındaki çocuklar ve 5 yaşındaki çocuklar için olmak üzere toplam 3 farkı seçeneği bulunan Evde Multibem için kayıtlarımıza bu bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

3 yaş çocuk anneleri için anne koçluğu başvurusu olarak buraya tıklayabilirsiniz!

4 yaş çocuk anneleri için anne koçluğu başvurusu olarak buraya tıklayabilirsiniz!

5 yaş çocuk anneleri için anne koçluğu başvurusu olarak buraya tıklayabilirsiniz!

Evde Multibem Eğitimleri Nasıl Olmaktadır? Çocuklarımız Ekrana Maruz Kalacak mı?

Proje süresince bütün eğitimler aileleri kapsamaktadır. Aileler bu eğitimler sayesinde çocuğun gelişimine nasıl rehber olabileceği konusunda uzmanlar tarafından bilgilendirileceklerdir.Merak etmeyin, çocuklarınız ekranlara eğitim sürecinde maruz kalmayacaklardır.

Evde Multibem Ailelere Ne Kazandırır?

Aylık gönderilecek eğitim paketleri sayesinde aileler güvenli ev ortamlarında bir Multibem Sınıfı oluşturabilecekler, çocukları ile olan iletişimlerini kuvvetlendirecek, sevgi bağlarıyla eğitimi bir araya getireceklerdir. Anne – Çocuk Koçluğudur.

Çocuğum Okula Gidiyor. Bu Programa Katılabilir miyim?

Evinde çocuğunun eğitimini Multibem yaklaşımı ile desteklemek isteyen her anne projeye dahil olabilir.

Evde Multibem Kimlere Uygundur?

Çocukları 3-6 Yaş aralığında olan, çocuğunu anaokuluna gönderemeyen veya gönderip de destek almak isteyen anneler, Multibem’i evine taşımak isteyen, aile koçluğu almak isteyen tüm annelere, anne adaylarına ve kadınlara uygundur. Nasıl Daha iyi bir anne olurum? sorusu soran herkese açıktır. Ebeveyn rehberliği, anne koçluğu için hemen başvurun!

Evde Multibem’e Nereden Başvurabilirim?

Evde Multibem, 2021 yılında başvuruları multibemkitap.com üzerinden alacaktır. Evde Multibem programı için Multibem Instagram hesabını takip edebilirsiniz. Evde Multibem eğitimleri ve eğitim içerikleri evdeokul.multibem.com.tr adresinden yapılmaktadır. Bu bağlantıya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

İlgili Yazılar