Menü Kapat

Multibem Çocuk Kitapları Artık Endonezyaca!

Multibem Çocuk Kitapları Endonezyaca! Multibem Çocuk kitapları artık Endonezya dilinde! Dünyada birçok farklı dile çevrilip onlarca farklı ülkede satışa sunulan Multibem kitapları hangi dillerde satışa sunuluyor? Çocuk hikaye kitapları hangi dillerde? Çocuk Hikaye kitapları, dini hikaye kitapları artık Endonezyaca! Peygamber hikaye kitaplarımız hangi dillerde satışa sunuluyor?

Multibem Çocuk Kitapları Endonezyaca

Multibem çocuk kitapları artık Endonezyaca. Bunların yanı sıra Multibem Kitapları; Fransızca, İngilizce, Arapça, Boşnakça, Svahilice, Urduca gibi farklı dillere çevrilip birbirinden farklı ülkelerde satışa sunulmuştur. Multibem Yayınları gittikçe büyüyen ailesiyle farklı ülkelerde de faaliyet göstermekte ve kitaplarını birçok farklı ülkede satışa sunulmaktadır.

Multibem Çocuk Kitapları

Multibem Çocuk Kitapları, çocuklar için özenle hazırlanmış olup ekibimiz bünyesinde zevkle ve sevgiyle çalışan AR-GE ekibimiz tarafından, çocuklarımız için özenle ve titizlikle hazırlanmış kitaplarımızdır. Tüm kitaplarımız pedagog onayından geçerek hazırlanmış olup çocuklarımıza en güzel eseri sunmak amaçlanmaktadır. Çocuk hikayelerimizin birçoğu Türkçe – İngilizce olarak çift dille yazılmıştır. Hikaye kitaplarımızı temin etmek için hemen Multibem mağazalarını ziyaret edebilirsiniz!

Multibem Nedir?

Multibem ailesi olarak öğrenmenin hayat felsefesine dönüşecek bir motivasyon olması gerektiği kanaatindeyiz. Bu amaç doğrultusunda çocukların ellerinden tutma gayreti içerisindeyiz. Aslında çocukların içlerinde var olan iyilik, yetenek, mutluluk ve bilgi tohumlarını yeşertmeyi hayal ediyoruz. Eğitim, yayıncılık ve danışmanlık alanlarındaki tecrübemizi günden güne geliştirme arzusuyla hiç durmadan çalışmaya devam ediyoruz.

Multibem Kitaplarını Nereden Tedarik Edebilirim?

Kitabı tedarik etmek için Multibem Kitap Parkımıza gelebilir, multibemkitap.com internet adresimizden bu bağlantıya tıklayarak edinebilirsiniz. Aynı zamanda seçili Multibem kitaplarını e-bebek mağazalarına gidip inceleyebilir, idefix ve D&R internet mağazalarından satın alabilirsiniz. E-bebek mağazalarında bulunan kitaplarımıza bu bağlantıdan ulaşabilir ve idefix ile D&R mağazaları ile ilgili haberimize bu yazımızdan ulaşabilirsiniz.

İlgili Yazılar