Menü Kapat

Eyüp Peygamber Kitabı – Eyyüb Peygamber Uygulaması

Eyyub Peygamber Uygulaması, MULTİBEM’in Eyyub Peygamber adlı hikâye kitabının dijital olarak zenginleştirilmiş bir versiyonudur. Uygulamamız interaktif uygulama ile çocukların okumayı sevmesini ve eğlenmesini sağlamak amacı ile hazırlanmıştır. Multibem Eyyüb Peygamber Kitabı(Eyüp Peygamber Kitabı) esas alınarak hazırlanmıştır.

Uygulamada kitabımızı yüksek sesle takip ederken aynı zamanda metne de ulaşabilirsiniz. Her sayfada bulunan işaretlere tıklayarak sayfaya özel animasyonlarla kullanım sürecini daha keyifli hale getirebilirsiniz. Bu sayede çocuklar kitap okumaya yeni ve aktif bir bakış açısıyla yaklaşacaklar. Kitabın İngilizce metnine aynı anda “İngilizce” dil seçeneğine tıklayarak erişebilirsiniz. Gelecekte İngilizce ve farklı dillerdeki seslendirme seçeneklerimiz eklenecektir.

Eyüp Peygamber Uygulaması Kaç Yaş için Uygundur?

Eyüp Peygamber uygulaması 3 yaşındaki çocuklar ve 3 yaşından büyük çocuklar için uygundur. 3-4 yaş üstü için hazırlanan bu uygulama ile çocuklar Peygamber Eyyub’un hayatını eğlenceli bir şekilde okuyacak, okuma ve dinleme becerisi kazanacaklar.

Google Play Store’dan indirmek için bu bağlantıya tıklayın!

App Store’dan indirmek için bu bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Multibem’in tüm uygulamalarına E-Multibem sayfasından ulaşabilirsiniz. Çocuklar için hazırlanan uygulamalar ile çocuklarınızın telefonda geçirdikleri vakitleri verimli hale getirebilirsiniz. Eyyüb Peygamber Kitabını aynı zamanda fizksel olarak satın almak isterseniz multibemkitap.com adresinden satın alabilirsiniz. Eyüp Peygamber Kitabı ürününe bu bağlantıya tıklayarak ulaşabilir, istediğiniz zaman sipariş verebilirsiniz.

Multibem Kitaplarını Nereden Tedarik Edebilirim?

Kitabı tedarik etmek için Multibem Kitap Parkımıza gelebilir, multibemkitap.com internet adresimizden bu bağlantıya tıklayarak edinebilirsiniz. Aynı zamanda seçili Multibem kitaplarını e-bebek mağazalarına gidip inceleyebilir, idefix ve D&R internet mağazalarından satın alabilirsiniz. E-bebek mağazalarında bulunan kitaplarımıza bu bağlantıdan ulaşabilir ve idefix ile D&R mağazaları ile ilgili haberimize bu yazımızdan ulaşabilirsiniz.

İyi okumalar

İlgili Yazılar