Menü Kapat

Dijital İçeriklerimiz

MULTİBEM, yayıncılık ve eğitim uygulamalarında gelişen teknolojinin imkânlarından istifade etmek adına eğitici uygulamalar, dijital kütüphane, e-kitaplar ve dijital bir eğitim portalı sunmaktadır. MULTİBEM olarak yayınlarımızın ve faaliyet alanlarımızın 21. yüzyıl eğitim yöntemleri ile uyumluluk göstermesini önemsiyoruz.

Multibem Yazılımlarını Etkinleştirmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.

Eğitim Portallarımız

Dijital Tebeşir

Anaokulu, ilkokul ve rehber öğretmenleri için, yıllık süreçte eğitimler ve eğitim araçları sunan bir öğretmen akademisidir. Kurumsal olarak kullanılabileceği gibi kişisel olarak da öğretmenlere hizmet vermektedir. Öğretmenlerin kişisel gelişimlerine katkı sağlar.

  • Gelişen teknoloji ile eğitimi bir araya getirir.
  • Öğrenmenin gücünü her daim öğretmenlere hissettirir.
  • Öğretmenlerin güçlü yönleri ve gelişmesi gereken yönlerini ortaya çıkartır.
  • Öğretmenlerin kişisel ve mesleki ilerlemelerini gözlemler.

 

Mobil Uygulamalarımız

Elif Ba Oyunu Kuran Dünyasına Yolculuk

Kuran Dünyasına Yolculuk

Eyyüb Peygamber Oyunu

Eyüp Peygamber

Süleyman Peygamber Uygulaması

Süleyman Peygamber

Ya Tutarsa - Nasreddin Hoca Oyunu

Ya Tutarsa

Evde Ramazan Uygulaması

Evde Ramazan

Kuran Dünyasına Yolculuk uygulaması çocukların sure ve duaları öğrenme sürecini hızlandırmak amacıyla hazırlanmıştır. Oyun süresince çocuklar dinledikleri her ayet için puan kazanmaktalar. Okurken aynı zamanda kelime kelime takibini yapabilmek mümkün olacak.

Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.sureler.multibem&hl=tr&gl=US

IOS: https://apps.apple.com/ca/app/kuran-d%C3%BCnyas%C4%B1na-yolculuk-1/id1494706910

Eyyüb Peygamber Uygulaması, MULTİBEM’in Eyyüb Peygamber adlı hikaye kitabının dijital olarak animasyonlarla zenginleştirilmiş halidir. Uygulamamız interaktif uygulama ile çocuklara kitap okumayı sevdirmek ve eğlenceli hale getirmek amacıyla hazırlanmıştır.

Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=tr.com.multibem.peygamberler.eyub

IOS: https://apps.apple.com/us/app/eyy%C3%BCb-peygamber/id1503502559?l=tr&ls=1

 

Süleyman Peygamber Uygulaması, MULTİBEM’in Süleyman Peygamber adlı hikaye kitabının dijital olarak animasyonlarla zenginleştirilmiş halidir. Uygulamamız interaktif uygulama ile çocuklara kitap okumayı sevdirmek ve eğlenceli hale getirmek amacıyla hazırlanmıştır.

Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=tr.com.multibem.peygamberler.suleyman&hl=tr&gl=US

Ya Tutarsa; Nasreddin Hoca’nın fıkralarının çocuk kitabı olarak sizlere sunulmasıdır. Dijital kitap olarak hazıranan kitabımızda birçok animasyonlu anlatımla çocuğunuz eğlenerek öğrenecektir. Pdg. Semra Alkan tarafından hazırlanan ve Multibem Çocuk Yayınlarının br parçası olan “Ya Tutarsa” siz ve çocuğunuz için vazgeçilmez aktivitelerden bir tanesi olacaktır.

Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=tr.com.multibem.yatutarsa

Evde Ramazan uygulaması bir ay boyunca çocuğunuza manevi bir atmosferde keyifli vakit geçirmenin olanağını sunacaktır. Bu uygulama sayesinde bu mübarek ayı ailecek daha planlı ve programlı geçirebileceksiniz.