Menü Kapat

Bu Deve Neden Kızdı? Yeni Kitabımız Çıktı!

Hayvan sevgisinin ve onlara olan merhametin en güzel örneğini göreceğimiz “Bu Deve Neden Kızdı?” kitabımızı çocuklarımıza okurken, bizlerde yeniden gözden geçireceğiz hayvanlara olan sevgimizi ve merhametimizi…
Peygamber Egendimiz Hz. Muhammed(sav) in sevgi,merhamet ve nezaketini hissedeceğimiz bu kitapta, Develerin hörgüçleri neden var, doğar doğmaz yürürler mi? gibi develer ile ilgili çocuklarımızın merak ettiği bir çok soruyu da cevaplamış olacağız.

Hikaye kitaplarımızın tamamı aynı sayfada Türkçe- İngilizce metinlerle tasarlanmıştır. İngilizce öğrenme sürecinde çok güzel bir kaynak olacaktır.

Yazar: Elif SANTUR
Çizer: Esra Özlem BALCI
Dil: Türkçe- İngilizce

https://www.multibemkitap.com/bu-deve-neden-kizdi

Multibem Kitaplarını Nereden Tedarik Edebilirim?

Kitabı tedarik etmek için Multibem Kitap Parkımıza gelebilir, multibemkitap.com internet adresimizden bu bağlantıya tıklayarak edinebilirsiniz. Aynı zamanda seçili Multibem kitaplarını e-bebek mağazalarına gidip inceleyebilir, idefix ve D&R internet mağazalarından satın alabilirsiniz. E-bebek mağazalarında bulunan kitaplarımıza bu bağlantıdan ulaşabilir ve idefix ile D&R mağazaları ile ilgili haberimize bu yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Dijital İçeriklerimiz

MULTİBEM, yayıncılık ve eğitim uygulamalarında gelişen teknolojinin imkânlarından istifade etmek adına eğitici uygulamalar, dijital kütüphane, e-kitaplar ve dijital bir eğitim portalı sunmaktadır. MULTİBEM olarak yayınlarımızın ve faaliyet alanlarımızın 21. yüzyıl eğitim yöntemleri ile uyumluluk göstermesini önemsiyoruz.

Multibem Yazılımlarını Etkinleştirmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.

Bu Deve Neden Kızdı kitabını hemen satın alın, çocuklarınızla birlikte okuma fırsatına erişin!

Bu Deve Neden Kızdı?

İlgili Yazılar