Menü Kapat

Evde Multibem 2021 Çok Yakında! Anne – Çocuk Koçluğu

İlk defa aileler ile 2020 yılında buluşan Evde Multibem, 2021 yılında yine ailelerle buluşacak! Çok yakında başvuruların açılacağı Evde Multibem, 2020 yılında ailelere ebeveynlik eğitimi vererek bambaşka bir deneyim yaşattı. Evde Multibem Nedir? Anne Koçluğu Nedir? Ebeveyn Koçluğu çocuklara ve ailelere ne katar? Evde Multibem, Anne Koçluğu Eğitimine Nereden Başvurabilirim? Anne Koçluğu ne katar?

Evde Multibem Eğitimleri Nasıl Olmaktadır? Çocuklarımız Ekrana Maruz Kalacak mı?

Proje süresince bütün eğitimler aileleri kapsamaktadır. Aileler bu eğitimler sayesinde çocuğun gelişimine nasıl rehber olabileceği konusunda uzmanlar tarafından bilgilendirileceklerdir.Merak etmeyin, çocuklarınız ekranlara eğitim sürecinde maruz kalmayacaklardır.

Evde Multibem Ailelere Ne Kazandırır?

Aylık gönderilecek eğitim paketleri sayesinde aileler güvenli ev ortamlarında bir Multibem Sınıfı oluşturabilecekler, çocukları ile olan iletişimlerini kuvvetlendirecek, sevgi bağlarıyla eğitimi bir araya getireceklerdir. Anne – Çocuk Koçluğudur.

Çocuğum Okula Gidiyor. Bu Programa Katılabilir miyim?

Evinde çocuğunun eğitimini Multibem yaklaşımı ile desteklemek isteyen her anne projeye dahil olabilir.

Evde Multibem Kimlere Uygundur?

Çocukları 3-6 Yaş aralığında olan, çocuğunu anaokuluna gönderemeyen veya gönderip de destek almak isteyen anneler, Multibem’i evine taşımak isteyen, aile koçluğu almak isteyen tüm annelere, anne adaylarına ve kadınlara uygundur. Nasıl Daha iyi bir anne olurum? sorusu soran herkese açıktır.

Evde Multibem’e Nereden Başvurabilirim?

Evde Multibem, 2021 yılında başvuruları multibemkitap.com üzerinden alacaktır. Evde Multibem programı için Multibem Instagram hesabını takip edebilirsiniz. Evde Multibem eğitimleri ve eğitim içerikleri evdeokul.multibem.com.tr adresinden yapılmaktadır. Bu bağlantıya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

İlgili Yazılar