Menü Kapat

Sık Sorulan Sorular

Multibem Nedir?

Multibem eğitim, yayıncılık ve danışmanlık alanlarında hizmet veren bir kurumdur.

Multibem Erken Çocukluk Eğitim Programı Nedir?

Multibem Erken Çocukluk Eğitim Programı doğa temelli Türkçe, Matematik, Fen ve Sanat alanlarında okul öncesi eğitimine yeni bir bakış açısı ve tecrübe getiren uygulamalar bütünüdür.

Multibem Öğretmeni Nasıl Olmalıdır?

Okulöncesi eğitim ortamı çocukların evden, aileden ayrılıp dış dünyayla tanıştıkları ilk formal kurumlardır. Bu ilk kurumlarda karşılaştıkları kişiler yani öğretmenlerin temel görevi onlara güven telkin etmek ve sevgi dolu bir yaklaşım içerisinde onları bu yeni dünyaya alıştırmaktır. Multibem öğretmeni, öğrenmeye ve gelişmeye açık olmalıdır. Doğayı sevmeli ve doğayı bir hazine bilip eğitimlerine katabilmelidir. Çocuğu seven, anlayan, öğretme ve öğrenme heyecanını her zaman hisseden öğretmen olmalıdır.

Multibem Eğitimlerine Nasıl Katılabilirim?

Multibem eğitimleri sosyal medya ve internet sitesi üzerinden yayınlanmaktadır. Katılmayı istediğiniz eğitimle ilgili kontenjan dahilinde telefon ile ön kayıt yaptırabilirsiniz. Eğitimlerle ilgili detaylı bilgiyi de ön kayıt esnasında alabilirsiniz.

Danışmanlık Hizmetlerinizden Nasıl Yararlanabilirim?

Eğitim Danışmanlığı, Kurumsal Danışmanlık, Personel Danışmanlığı gibi hizmetlerimizden faydalanmak için randevu talep edip şartları ve hizmetleri ayrıntılı şekilde görüştükten sonra karşılıklı imzalanan sözleşme ile sizin için uygun olan paket belirlenir ve bir yıllık danışmanlık hizmetimizden faydalanabilirsiniz.