Menü Kapat

Çocuk

AİLE

ÖĞRETMEN

OKUL

Çocuk

Aile

Öğretmen

OKUL

MULTİBEM, Erken Çocukluk Eğitim Programı adı altında Türkiye’nin ilk ve tek özgün okul öncesi eğitim programını geliştirmiş, aynı zamanda ‘MULTİBEM 5D’ programı ile ilköğretimde yeni bir açınım getirmiştir. Proje ve sistem okullarına eğitim programlarının danışmanlığı vermektedir. Program dünyanın birçok ülkesinde ve Türkiye’nin farklı illerinde uygulanmaktadır.

Multibem Eğitim Sistemi

Multibem Erken Çocukluk Eğitim Yaklaşımı özünde çocukların keşif, merak ve araştırma duygusunu ön plana çıkaran, doğayla bütünleşmiş, çevreye ilişkin farkındalığı ve duyarlılığı yüksek, ifade ve yorum yeteneği gelişmiş, zengin dil kullanımını önemseyen, ‘değerler her zaman her yerde’ prensibine sahip, estetik ve sanatsal bakışı açısı gelişmiş çocuklar yetiştirmeyi amaçlar.

Doğa Meraklısı

Araştırmacı

Eğitim Paketlerimiz

Multibem eğitim felsefesinin okul ve çocuktaki yansımalarını görebilmek için paketlerin içeriği, kullanım yöntemleri ve planlamalar doğru bir şekilde uygulanmalı, tüm noktalar önemsenmelidir. Ürünlerimiz Multibem Erken Çocukluk Eğitim Programı dahilinde kullanılmaktadır.

Eğitim Materyalleri

Multibem Yayınları’nın tüm içerikleri, çocuğun gelişim özellikleri ve ihtiyaçlarına uygun olarak hazırlanmıştır.

Multibem Yayınları’nın tüm içerikleri, çocuğun gelişim özellikleri ve ihtiyaçlarına uygun olarak hazırlanmıştır. Multibem Yayınları, içerikler hazırlanırken yazar, çizer, editör, tasarımcı, grafiker, pedagog ve psikologların, yani tüm yayın ekibinin birlikteliği esas almaktadır.

Evde Multibem

Multibem Yayınları’nın tüm içerikleri, çocuğun gelişim özellikleri ve ihtiyaçlarına uygun olarak hazırlanmıştır.

Multibem Erken Çocukluk Eğitim Programı eğitimi artık evlerimizde, haftalık gerçekleştirdiğimiz çevrimiçi dersler ile ailelerimize Multibem felsefesini anlatıyoruz. 2. Dönem kayıtları için tıklayınız.